Szeruj!
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest
„Mon, a nie myślałaś, żeby z tych Twoich malowanek
zrobić jakiś biznes?”

Monika Różanek zawsze ceniła sobie indywidualizm i niezależność. Ceniła też producentów ubrań, którzy pamiętają, że kobiece ciało nie kończy się na figurze modelki z Fashion Week. Potrzeba artystycznej kreacji i świadomość własnego ciała sprawiła, że pewnego dnia usiadła i stworzyła pierwszą, własnoręcznie malowaną koszulkę.

Potem były pytania znajomych: „Mon, a nie myślałaś, żeby z tych Twoich malowanek zrobić jakiś biznes?”, aż w końcu krętymi ścieżkami pełnymi zwątpienia i nieustabilizowanego zapału doszło do powstania Locamonrosa.

W odróżnieniu od wielu innych firm zajmujących się produkcją odzieży, wszystkie wzory kreowane przez Locamonrosa są ręczne malowanie. W ten sposób osiągamy jeden z celów, jakie stawiamy sobie od początku istnienia – tworzenie unikatowych ubrań dla osób ceniących świat nieograniczony do jednej sztancy.
Bluzka z malowanym ręcznie wzorem koguta

Mawiają, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Locamonrosa nie chce być „do wszystkiego”. Chciałaby natomiast być dla każdego. Hołdujemy przekonaniu, że każdy zasługuje na to, by się czuć się ze sobą dobrze i wyjątkowo, niezależnie od tego, czy sylwetka odbiega od współczesnych kanonów piękna. Locamonrosa uwielbia różnorodność kobiet i mężczyzn, chłopców i dziewcząt co widoczne jest w oferowanych przez nią produktach, dumnie noszonych przez zadowolonych klientów.

Bo Locamonrosa to nie tylko kolorowe fatałaszki, to również pozytywny stan ducha.
Monika Różanek prezentująca unikatowe ubrania z grafiką Locamonrosa

Odkryj Locamonrosa!